İndirizle Paylaşım Platformu

TürkiYenin Paylaşım Platformuna Hoş Geldiniz
Paylaşımlardan Daha iyi Faydalanmak için kayıt olunuz.
İyi Forumlar dileriz Wink

İndirizle Paylaşım Platformu

İndirizle Foruma Hoşgeldiniz, Eğer bu sizin ilk ziyaretiniz ise lütfen forum kurallarını okuyun,her türlü teknolojik bilgiye en hızlı ve güvenli şekilde ulaşmanızı sağlayacaktır. İyi Vakit Geçirmenizi dileriz.


  Yaratıcı reklamlar

  Paylaş
  avatar
  Dark
  Moderatör
  Moderatör

  Erkek Mesaj Sayısı : 219
  Yaş : 28
  Ruh Hali :
  Takımım :
  Points : 447
  Kayıt tarihi : 25/12/08

  Rep Sistemi
  Güçlülük:
  35/75  (35/75)

  Sabit Yaratıcı reklamlar

  Mesaj tarafından Dark Bir Perş. Haz. 18, 2009 11:16 am  Mondo Makarna'nın spagetti reklamı gerçekten çok ilginç. Gemiden karaya uzanan bir makarna yolculuğu!
  Bangkok sokaklarını kaplayan arapsaçına dönmüş telefon hatlarını şampuan reklamı için kullanma fikri gerçekten de çok yaratıcı. Procter & Gamble ürünü olan Rejoice adlı şampuanın reklamı için telefon hatlarının üstüne dev, yeşil bir tarak yerleştirip üzerine de ‘Saçlarınız kördüğüm olduysa eğer Rejoice kullanın’ yazdılar.
  Fedex’in karşıdan karşıya geçen insanlar için hazırladığı reklam.
  Folgers adlı kahve markasının reklamının en ilginç özelliği lağım kapaklarına bir fincan kahve görünümü vermesi. New York’ta bulunan bu reklam da 'Hiç uyumayan şehir! Folgersla uyan' mesajı veriyor.
  'Coops Paints' adlı boya markası reklam için bir otoparka bakan binanın duvarını kullanıyor.
  'Her erkeğin ihtiyacı mousepad' sloganından yola çıkan bu reklam Dubaili Sandeep Fernandes ve Husen Baba Khan tarafından Axe deodorant için yapılmış.

  Zürih'teki tren istasyonunda bulunan bu reklam Mini Cooper için tasarlanmış.
  Hintli bir reklam ajansı tarafından HSBC için hazırlanan bu reklam insanları küresel ısınmaya karşı uyarmak için yapılmış. Şehirdeki bir havuzun dibine şehrin gökdelenlerle olan kısmının bir örneğini döşemişler.
  Almanyalı bir insan kaynakları şirketinin bu reklamının sloganı ise 'Hayat yanlış bir iş için çok kısa'.
  Ebeveynleri çocuklarını havuza ***ürdüklerinde onları doğru bir şekilde gözetlemeleri için hazırlanan bu reklamın sloganı ise 'Havuza dikkatlica bakın!'.
  Ünlü bir bıçak üreticisinin reklamı.
  'Alkollü sürücülere ayrılmıştır!'
  Mayo tasarımcısı Shay Todda’nın yeni koleksiyonunu kutlamak için hazırlanan bu reklam, Nivea’nın bu olay için hazırladığı 'selülite elveda koltuğu'ndan oluşuyor.
  Kendini Savunma Okulu'nun reklamı olan bu modelde dişlerinden biri yok olan bir insanın olmayan dişinin yerine yazılan 'Kendini Savunma Okulu' mesajından oluşuyor.
  'Sadece inançları yüzünden binlerce insan bundan daha kötü ortamlarda hapis olarak tutuluyor. Hepsi özgürlüğüne kavuşana kadar yazmaya devam ediniz. Uluslararası Af Örgütü.


  _________________


   Forum Saati Çarş. Eyl. 26, 2018 4:33 pm