İndirizle Paylaşım Platformu

TürkiYenin Paylaşım Platformuna Hoş Geldiniz
Paylaşımlardan Daha iyi Faydalanmak için kayıt olunuz.
İyi Forumlar dileriz Wink

İndirizle Paylaşım Platformu

İndirizle Foruma Hoşgeldiniz, Eğer bu sizin ilk ziyaretiniz ise lütfen forum kurallarını okuyun,her türlü teknolojik bilgiye en hızlı ve güvenli şekilde ulaşmanızı sağlayacaktır. İyi Vakit Geçirmenizi dileriz.


  Outlook Express Ayarları

  Paylaş
  avatar
  özge
  Forum uploader
  Forum uploader

  Kadın Mesaj Sayısı : 564
  Yaş : 27
  Ruh Hali :
  Takımım :
  Points : 1315
  Kayıt tarihi : 06/12/08

  Rep Sistemi
  Güçlülük:
  15/20  (15/20)

  Sabit Outlook Express Ayarları

  Mesaj tarafından özge Bir Perş. Haz. 25, 2009 8:03 am

  1-) Outlook Express programı başlatılır ve "Tools" menüsünden "Accounts" bölümüne girilir.  2-) "Account" bölümündeki "Mail" menüsüne tıklanır.  3-) "Mail" menüsüne girdikten sonra, "Add" butonuna tıklanarak açılan menüden "Mail" başlığı seçilir.  4-) "Display name" yazan kısma, gönderilen maillerde çıkmasını istediğiniz ismi yazabilirsiniz.  5-) Sunucu tipi olarak "POP3 Server" seçili olmalıdır."Incoming Mail Server" ve "Outgiong Mail Server" bölümlerine sunucunuzun adını, mail.alanadiniz.com şeklinde yazmanız gerekmektedir.
  Daha sonra next butonuna tıklayarak devam edebilirsiniz.  6-) "Account Name" bölümüne kullanıcı adınızı sunucunuzun adı ile yazmanız gerekmektedir,
  sadece kullanıcı adı yazdığınızda sistem çalışmayacaktır.

  Örn: kullanici@alanadiniz.com
  Daha sonra "Next" butonuna tıklayarak devam edebilirsiniz.  7-) "Finish" butonuna tıklayarak işlemi tamamlıyabilirsiniz.  8-) E-posta adresinizi ekledikten sonra,"Outgoing Mail" sunucu ayarlarınızı yapmanı gerekmektedir. Yaratmış olduğunuz accountu seçerek"Properties" bölümüne giriş yapılır.  9-) "Server" sekmesine tıklanır ve "Outgoing Mail Server" başlığı altında yer alan
  "My server requires authentication" işaretlenir.
  Daha sonra "Setting" butonuna tıklayarak işleme devam edilir.  10-) Bu bölümde "Log on using" seçeneği seçilir, kullanıcı adınız ve şifreniz yazılmalıdır.
  Örn : kullanici@alanadiniz.com "Log on using Secure Password Authentication" seçilmemelidir. Ok butonuna tıklayarak işlemi tamamlıyabilirsiniz.


  __________________


  _________________

   Forum Saati Ptsi Ocak 21, 2019 5:49 pm