İndirizle Paylaşım Platformu

TürkiYenin Paylaşım Platformuna Hoş Geldiniz
Paylaşımlardan Daha iyi Faydalanmak için kayıt olunuz.
İyi Forumlar dileriz Wink

İndirizle Paylaşım Platformu

İndirizle Foruma Hoşgeldiniz, Eğer bu sizin ilk ziyaretiniz ise lütfen forum kurallarını okuyun,her türlü teknolojik bilgiye en hızlı ve güvenli şekilde ulaşmanızı sağlayacaktır. İyi Vakit Geçirmenizi dileriz.

Live Messenger 'Çoklu Oturum Açma' Resimli Anlatım (Programsız)

Paylaş
    özge
    Forum uploader
    Forum uploader

Kadın Mesaj Sayısı : 564
    Ruh Hali :
    Takımım :

Rep Sistemi
    Güçlülük:
    15/20  (15/20)

Sabit Live Messenger 'Çoklu Oturum Açma' Resimli Anlatım (Programsız)

Mesaj tarafından özge Bir Perş. Haz. 25, 2009 8:23 am

Live Messenger 'Çoklu Oturum Açma' Resimli Anlatım (Programsız)

Live Messenger'da çoklu oturum açmak için 3. parti bir programa ihtiyacımız yok. Her şey kayıt defterinde gizli. Şimdi bu işi nasıl yapacağız anlatalım;

İşleme başlamadan önce Live Messenger'dan tamamen çıkmış olmanız daha verimli bir işlem için daha iyi olacaktır.

1. Başlat > çalıştır: regedit yazıp kayıt defterine giriyoruz. (Çalıştır'ı açmanın kısa yolu: windows tuşu + R)

2. HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Mi crosoft\Windows Live yolunu izliyoruz.

3. Messenger'a sağ tıklayıp yeni bir DWORD yarat diyoruz ve adını MultipleInstances olarak belirliyoruz.

4. Yeni ekledğimiz registry anahtarına sağ tıklıyoruz ve 'modife et'i seçiyoruz;

5. Ve değeri 1 olarak ayarlıyoruz;

Son hal;

6. Kayıt defterinden çıkın, işleminiz bitmiştir artık aynı bilgisayarda birden fazla msn oturumu açabilrisiniz.
    Rast gelsin

Not: Kayıt defteri sistem için hayati önem taşıdığından, kayıt defterinde yapacağınız yanlış bir işlem sisteminizin zarar görmesine neden olabilir. Eğer profesyonel bir kullanıcı değilseniz kayıt defteri üzerinde işlem yapmanızı tavsiye etmem.

Forum Saati Salı Şub. 20, 2018 4:37 am