İndirizle Paylaşım Platformu

TürkiYenin Paylaşım Platformuna Hoş Geldiniz
Paylaşımlardan Daha iyi Faydalanmak için kayıt olunuz.
İyi Forumlar dileriz Wink

İndirizle Paylaşım Platformu

İndirizle Foruma Hoşgeldiniz, Eğer bu sizin ilk ziyaretiniz ise lütfen forum kurallarını okuyun,her türlü teknolojik bilgiye en hızlı ve güvenli şekilde ulaşmanızı sağlayacaktır. İyi Vakit Geçirmenizi dileriz.

Moderatör Başvuruları

Paylaş
    Shade_hell
    Administör
    Administör

Erkek Mesaj Sayısı : 1367
    Ruh Hali :
    Takımım :

Rep Sistemi
    Güçlülük:
    100/100  (100/100)

Sabit Moderatör Başvuruları

Mesaj tarafından Shade_hell Bir Cuma Tem. 03, 2009 2:07 pm

ALTTAKi KURALLARI OKUMADAN BASVURUDA BULUNMAYINIZ

FORUM'a yönetici olabılmenız için aşağıda belirtilen maddeleri yerine getirdiğinize inaniyorsanız başvuruda bulunun...Bu maddeleri taşımayan arkadaşların basvuruları haber verılmeksınız silinecektir... Şunuda unutmayin burda açtığınız başlıkta önce üyelerinin onayını almanız gerekiyor,üyelerin onayını aldıktan sonra Basvurunuz Moderatorler tarafından değerlendirilecek ve onların onayı doğrultusunda Smodlara devredilecektir... Eğer başvurunuz Smodlardanda geçer not alırsa son olarak Admin'e aktarılacak ve son kararı kendısı verıcektır....

Not:Forum yönetimine sadece Deneme Mod ve Moderatör almaktadir calismalarina bakar uygun görürse Super Mod Co.Admin Yapar bunun icin istek yapilmaz calisilir bilginize biz kimseye Co.admin yapariz sizi vaadinde bulunmuyoruz bilginize...

Moderatörlük için başvuran arkadaşların öncelikle forum kurallarını iyi bilmesi ve forum kurallarına aykırı haraketlerde bulunmaması gerekmektedir... ( Flood , Küfür , Reklam vs.... )

Moderatörlük için öncelikle başvuruda bulunduğunuz bölüm içinde paylaşımlarınızla ve yardımlarınızla diğer üyelerin takdirini ve beğenisini kazanmanız gerekmektedir.. (Kesinlikle basvurunuzda eğer görev verilirse şukadar arşivim var şukadarını paylaşırım,bölüme şunları şunları eklerim gibi saçma msjlar yazmayın... Şunu asla unutmayın hiçbirzaman bişeyler vermeden bişeyleri alamazsınız... )

Forumumuzda yöneticilik kolay verilmediği gibi kolay geri alınmamaktadır... Bu yüzden Moderatör seçimleri yapılırken ince eleyip sık dokumaktayız sizin yapmanız gereken paylaşımlarınızın ve tutumlarınızın moderator olduktan sonrada devamlılığı konusunda bizi inandırmanız ve size güvenmemizi sağlanmanızdır...

Mod olabilmek icin foruma en az 30 Konu acmaniz gerek mesajlariniz dahil degildir..

Mod basvurulariniz Forum yönetimi tarafindan degerlendirilecek her Yöneticinin fikirleri alinacak uygun görünürse Mod basvurunuz degerlendirilecektir...

Kisa sürede olsa deneme Mod Olarak baslicaksiniz Yönetimimiz sizi bu süre icerisinde inceleyip degerlendirip ona göre moderatör olup olmucaniz Hakkindaki karari verecektir. (Hersey sizin elinizde)

1ay icerisinde Kesinlikle ben nezaman mod uluyorum diye gereksiz konu acilmicak ve Sorulmucaktir Forum Yönetimi uygun zamani herzaman bilendir...

Deneme modlugunuz süresinde acmis oldugunuz konular ve foruma katiliminiz devamli gözetim altinda olacaktir Hak ettiginiz zaman uygun görev sizin olacaktir...

Moderator olduktan sonra yüksek bir rütbe kazanmak icin uzun cok uzun bir zaman forumsanal ailesine bulunmaniz ve katilimda ön siralarda olmaniz gerekmektedir bu sartlar sizde yoksa moderator olarak devam edeceginizi bilmenizi isteriz..

Mesaj sayik cok gözüksün diye gereksiz mesaj yazmamak kontrol etmeden gereksiz konu acmamak İndirizle.forumn.org herzaman secerek itina ile emek vererek konu acan yönetici ister Buna dikkat etmek

Forumda Yonetici olmaniz herseyi yapabilecegiiniz Anlamina Gelmez
    Burada Kararlari Adminler Verir....

Mod basvurusu Yapan kardeslerimiz Bu sartlari ve Kurallari Kabul etmis sayilir Sonra Problem istemeyiz..

____________________________________________________________________________________________________________
    Mod Basvuru Forumu örnek:
    Bu sekilde Doldurarak Konu aciniz...

Adiniz:
    Forumla Ilgileneceginiz Bolum:
    Kac Saat Forumla Ilgilenecesiniz:
    Forumlar Hakkinda Deneyimlimisiniz:
    Suanda Baska Sitede Görev Aliyormusunuz:
    Mail adresiniz:

Neutral Neutral Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

En son Shade_hell tarafından Ptsi Tem. 27, 2009 3:08 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi

Sevmek Suçmuş Bilemedim Şu Kalbime Söz Geçiremedim Yanlızlık Kaderimmiş Yar Başka Kimseyi Sevemedim ????
    özge
    Forum uploader
    Forum uploader

Kadın Mesaj Sayısı : 564
    Ruh Hali :
    Takımım :

Rep Sistemi
    Güçlülük:
    15/20  (15/20)

Sabit Geri: Moderatör Başvuruları

Mesaj tarafından özge Bir C.tesi Tem. 04, 2009 7:58 pm

Sayınn adminnn ben görev değişikliği istiyorummm forummm uploder ekibine girmek istiyorummmm mümkünse skyborkunda bana yardımcı olmasını istiyorummmm lütfen bu görüşümü değerlendirerekkk vardığınız sonuçla beniiii bilgilendirin lütfennnn şimdiden teşekkürlerrrr Wink Wink

Administör

Erkek Mesaj Sayısı : 1367
    Ruh Hali :
    Takımım :

Rep Sistemi
    Güçlülük:
    100/100  (100/100)

Mesaj tarafından Shade_hell Bir C.tesi Tem. 04, 2009 8:09 pm

almak istediğin görev değerlendirilerek kabul edilmiştir yeniii görevinde başarılar dilerim özgecimmmm Wink Wink

Sevmek Suçmuş Bilemedim Şu Kalbime Söz Geçiremedim Yanlızlık Kaderimmiş Yar Başka Kimseyi Sevemedim ????
    özge
    Forum uploader
    Forum uploader

Kadın Mesaj Sayısı : 564
    Ruh Hali :
    Takımım :

Rep Sistemi
    Güçlülük:
    15/20  (15/20)

Mesaj tarafından özge Bir C.tesi Tem. 04, 2009 8:22 pm

teşekkür ederimmmm Rolling Eyes Rolling Eyes ağlamak istiyorummmm Twisted Evil Twisted Evil

Forum Saati Ptsi Ara. 11, 2017 7:10 am