İndirizle Paylaşım Platformu

TürkiYenin Paylaşım Platformuna Hoş Geldiniz
Paylaşımlardan Daha iyi Faydalanmak için kayıt olunuz.
İyi Forumlar dileriz Wink

İndirizle Paylaşım Platformu

İndirizle Foruma Hoşgeldiniz, Eğer bu sizin ilk ziyaretiniz ise lütfen forum kurallarını okuyun,her türlü teknolojik bilgiye en hızlı ve güvenli şekilde ulaşmanızı sağlayacaktır. İyi Vakit Geçirmenizi dileriz.


  Yeni Eset Smart Security 3.0.672 FINAL-32 BIT TÜRKÇE - Katılımsız

  Paylaş
  avatar
  Skybork
  Co.Admin
  Co.Admin

  Erkek Mesaj Sayısı : 846
  Yaş : 29
  Ruh Hali :
  Takımım :
  Points : 889
  Kayıt tarihi : 13/09/08

  Rep Sistemi
  Güçlülük:
  95/98  (95/98)

  Sabit Yeni Eset Smart Security 3.0.672 FINAL-32 BIT TÜRKÇE - Katılımsız

  Mesaj tarafından Skybork Bir Perş. Kas. 27, 2008 9:57 pm

  [img][/img]

  ESET Smart Security proaktif tespiti ve diğer gelişmiş teknolojilerkullanarak , viruslere, trojanlara, wormlara, adwarelere, spywarelere,phishing saldırılarına , rootkitlere ve diğer internet tehditlerinekarşı kapsamlı bir koruma sunarak internetde rahatlıklagezmenizi,oyunları ve çokluortam uygulamalarınıçalıştırırken,arkadaşlarınıza e-posta gönderirken ve diğer işlemleriyaparken rahat bir şekilde çalışmanızı sağlar.

  Özellikler:

  Tam Entegre Koruma:ESETSmart Security Antivirus, Antispyware, Kişisel Güvenlik Duvarı,veAntispam özellikleri ile kapsamlı bir koruma sunar.Tüm bu bileşenlerüstün işlevsellik ve sinerji sağlamak için tamamen baştan ve tek birpaket olarak oluşturuldu. Bileşenlerin üst düzeyde entegrasyonu üstünkoruma sağlarken,ürünün yüksek hızda ve üstün performans ileçalışmasını sağlar.

  Akıllı Tespit
  ESET,zararlı davranışları oldukça verimli bir şekilde tespit edebilengüvenlik tabanlı bir yapay zeka yapısı kullanmaktadır. ESET SmartSecurity,gelişmiş sezgisel tarama teknolojisiyle bilinmeyen tehditleritespit ederken jenerik imzalar ve genetik teknoljisiyle bilinentehditlerin farklı türevlerini tespit ederek öncelikle proaktif korumaüzerine odaklanmıştır. Bilgisayarlar virus salgınları ile imzagüncellemeleri arasında internet tehditlerine çok açık bir durumdakalmaktadırlar.ThreatSense® teknolojimiz sayesinde bu tehditlerminimize edilerek maksimum koruma sağlanır.

  Çok Düşük Sistem Kaynağı Kullanımı
  ESETSmart Security sistem şartlarıyla mükemmmel bir şekilde eşleşecekşekilde optimize edilmiştir.ESET pazardaki en düşük sistem kaynağıkullanımı ile en hızlı sistem başlangıcı ve performansı sunan bir çözümolarak tasarlamıştır.


  İndirmek İçin :
  rapidshare.com ESET_Smart_Security_3.0.672_FINAL-32_BIT__TURKCE.rar

  Boyut: 22083 KB

  Not: Program fulldür ve dosyaları kırılmıştır. Hergününüz 31 gün olacak Very Happy Güle güle kullanın ...

  Arkadaşlar şimdiden kolay gelsin


  _________________


   Forum Saati Ptsi Ocak 21, 2019 5:42 pm