İndirizle Paylaşım Platformu

TürkiYenin Paylaşım Platformuna Hoş Geldiniz
Paylaşımlardan Daha iyi Faydalanmak için kayıt olunuz.
İyi Forumlar dileriz Wink

İndirizle Paylaşım Platformu

İndirizle Foruma Hoşgeldiniz, Eğer bu sizin ilk ziyaretiniz ise lütfen forum kurallarını okuyun,her türlü teknolojik bilgiye en hızlı ve güvenli şekilde ulaşmanızı sağlayacaktır. İyi Vakit Geçirmenizi dileriz.


  [Ben Efsaneyim] Wıll Smıth 2007 Turkce Tublaj

  Paylaş
  avatar
  Skybork
  Co.Admin
  Co.Admin

  Erkek Mesaj Sayısı : 846
  Yaş : 29
  Ruh Hali :
  Takımım :
  Points : 889
  Kayıt tarihi : 13/09/08

  Rep Sistemi
  Güçlülük:
  95/98  (95/98)

  Sabit [Ben Efsaneyim] Wıll Smıth 2007 Turkce Tublaj

  Mesaj tarafından Skybork Bir Cuma Tem. 17, 2009 12:26 am


  Robert Neville (Will Smith) çok başarılı bir bilim adamıdır, ama o bile, durdurulamayan, tedavi edilemeyen, insan yapımı o korkunç virüsü kontrol altına alamamıştır. Her nasılsa virüse bağışıklık gösteren Neville, New York şehrinden, hatta belki dünyadan arta kalan yerde, hayatta kalmış tek insandır.
  Neville üç yıl boyunca inancını yitirmeden her gün telsiz mesajı göndererek, umutsuz bir şekilde, hayatta kalmış başka insanlar bulmaya çalışır. Ama yalnız değildir. Salgının mutanta dönüştürdüğü kurbanlar, yani “Virüslüler” karanlıkta pusuya yatmış…Neville’in her hareketini izlemekte…ölümcül bir hata yapmasını beklemektedirler.
  Belki de insanoğlunun son ve en iyi umudu olan Neville’i ayakta tutan tek şey kendine düşen görevi yerine getirme arzusudur: Kendi kanını kullanarak virüsün etkilerini tersine çevirecek bir tedavi bulmak. Ama karşısındakilere karşı sayıca az olduğunu bilmektedir… ve zamanı da hızla tükenmektedir.

  Başrolünü Will Smith’in üstlendiği filmi Francis Lawrence yönetti. Filmin senaryosunu Mark Protosevich ve Akiva Goldsman kaleme aldı. Senaryo John William ve Joyce H. Corrington’ın senaryosuna ve Richard Matheson’ın romanına dayanıyor.
  Akiva Goldsman, James Lassiter, Erwin Stoff, David Heyman ve Neal Moritz’in yapımcılığını üstlendiği “I Am Legend - Ben Efsaneyim”in yönetici yapımcıları ise Michael Tadross, Dana Goldberg ve Bruce Berman.

  yapım:2007, ABD
  Yönetmen:Francis Lawrence
  Senaryo: Mark Protosevich, Akiva Goldsman, Richard Matheson (Kitap)
  Oyuncular:Will Smith, Dash Mihok, Salli Richardson, Alice Braga, Paradox Pollack, Charlie Tahan, Marin Ireland, April Grace, Darrell Foster, Thomas J. Pilutik, Willow Smith, Joanna Numata, Samuel Glen, James Michael Mccauley, Pedro Mojica, Vince Cupone, Greg Wattkis, Anthony Vincent, David Hamilton Thomson, Charlie Sutton, Mark Steger, Eric Spear, Hannah Sim, Hollie K. Seidel, William Schultz, Will Rawls, Erin Owen, Okwui Okpokwasili, Luke Miller, Ian Mclaughlin, Jon-paul Mateo, Deborah Lohse, Asa Liebmann, Drew Leary, Heather Lang, Grasan Kingsberry, Reed Kelly, Eric Jenkins, Marc Inniss, Kennis Hawkins, Moses Harris Jr., John Grady, Anika Ellis, Lynna' Davis, Katherine Brook, Exo , Mike Patton, Deborah Collins, Caitlin Mchugh, Abraham Sparrow, Alexander Dipersia, Blake Lange, Tyree Michael Simpson, Adhi Sharma, Madeline Hill, Gabriella Hill, Calista Hill, Steve Cirbus, Anthony C. Mazza
  Yapımcı:Akiva Goldsman, David Heyman, Michael Tadross, Erwin Stoff
  Muzik: James Newton Howard
  Dağıtım: Warner Bros

  Süre: 1 saat, 41 dk.  Bu Mesajı Görmek İçin Cevap Yazmalısınız


  Yasal Uyarı:


  Sitemizden indirmiş olduğunuz filmler her firmanın kendi isimleriyle veya isim haklarıyla tescil edilmiş eserlerinin dijital kopyalarıdır.
  Bu filmler size tanıtım amaçlı sunulmaktadır.
  Film dosyalarını bilgisayarınız da 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır.
  Bu tür bir yasal işlem de İndirizle, hosting şirketimiz ve sitemizde reklamı ya da banner'ı bulunan
  diğer siteler bu duyurunun yayınlanmasını takiben sorumluluk kabul etmeyecektir.


  İndirizle Ailesi Olarak


  Sanatçının kendisi, resmi internet sitesi ya da film şirketi tarafımıza mail yoluyla ulaştığında filmler siteden kaldırılacaktır ..


  Saygılarımızla ...


  _________________


   Forum Saati Ptsi Ocak 21, 2019 5:41 pm