İndirizle Paylaşım Platformu

TürkiYenin Paylaşım Platformuna Hoş Geldiniz
Paylaşımlardan Daha iyi Faydalanmak için kayıt olunuz.
İyi Forumlar dileriz Wink

İndirizle Paylaşım Platformu

İndirizle Foruma Hoşgeldiniz, Eğer bu sizin ilk ziyaretiniz ise lütfen forum kurallarını okuyun,her türlü teknolojik bilgiye en hızlı ve güvenli şekilde ulaşmanızı sağlayacaktır. İyi Vakit Geçirmenizi dileriz.


  Terminator 4 Salvation - Terminatör 4 Kurtuluş - 2009 - TS - Tr Altyazılı

  Paylaş
  avatar
  Dark
  Moderatör
  Moderatör

  Erkek Mesaj Sayısı : 219
  Yaş : 28
  Ruh Hali :
  Takımım :
  Points : 447
  Kayıt tarihi : 25/12/08

  Rep Sistemi
  Güçlülük:
  35/75  (35/75)

  Sabit Terminator 4 Salvation - Terminatör 4 Kurtuluş - 2009 - TS - Tr Altyazılı

  Mesaj tarafından Dark Bir C.tesi Tem. 18, 2009 4:53 pm
  Bu Mesajı Görmek İçin Cevap Yazmalısınız  Hakkında
  Yapım : 2009 ~ ABD, Almanya, İngiltere
  Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Fantastik, Gerilim, Macera, Savaş
  Yönetmen : McG
  Senaryo : James Cameron, Michael Ferris, John Brancato, David C. Wilson
  Yapımcı : Anjalika Mathur Nigam, Jeanne Allgood, James Middleton, Jeffrey Silver, Victor Kubicek, Moritz Borman, Derek Anderson
  Görüntü Yönetmeni : Shane Hurlbut
  Müzik : Danny Elfman
  Dağıtım : Warner Bros
  Gösterim Tarihi : 05 Haziran 2009 (Türkiye)

  Oyuncular
  * Christian Bale
  * Helena Bonham Carter
  * Arnold Schwarzenegger
  * Bryce Dallas Howard
  * Josh Brolin

  Filmin Konusu
  Yıl 2018.

  Mahşer Günü gelip, modern uygarlığı yıkarak geçti. Bir Terminatör ordusu kıyamet sonrası dünyada kol geziyor, terk edilmiş şehirlerde ve çöllerde saklanan insanları öldürüyor ya da yakalıyor. Ama hayatta kalan insanlardan oluşan küçük grupların organize olarak kurduğu Direniş hareketi, yeraltı sığınaklarında saklanıyor ve fırsat bulduğunda kendilerinden sayıca çok üstün düşman kuvvetlerine vuruyor.Terminatörleri kontrol eden Skynet, 14 yıl önce bilinç kazanmış ve bir anda yaratıcılarına baş kaldırıp habersiz dünyaya nükleer kıyımı getirmiş bir yapay zekâ. Mahşer Günü’nün geldiğini gören alnızca bir kişi var. Kaderi, insanlığın kaderiyle bağlantılı olan tek kişi: John Connor (Christian Bale). Dünya şimdi Connor’un hayatı boyunca uyarıldığı geleceğin eşiğinde. Ama yepyeni bir şey, insanlığın bu savaşta bir şansı olduğuna dair inancını sarstı: bu garip, yeni dünyada uyanmadan önce son hatırladığı, idam sırasını beklemek olan Marcus Wright’ın (Sam Worthington) ortaya çıkışı. Connor, Marcus’un güvenilir biri olup olmadığına karar vermek zorundadır. Ancak Connor ve Marcus, Direniş’i tamamen bitirmek için yeni stratejiler geliştiren Skynet’in bitmek bilmeyen saldırılarına karşı koyabilmek için ortak bir zeminde durmalı, Skynet’e sızıp düşmanla yüz yüze gelmelidirler.

  Görüntüler
  This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 704x288 and weights 98KB.

  This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 704x288 and weights 112KB.

  This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x917 and weights 1125KB.

   Forum Saati Ptsi Kas. 12, 2018 9:58 pm