İndirizle Paylaşım Platformu

TürkiYenin Paylaşım Platformuna Hoş Geldiniz
Paylaşımlardan Daha iyi Faydalanmak için kayıt olunuz.
İyi Forumlar dileriz Wink

İndirizle Paylaşım Platformu

İndirizle Foruma Hoşgeldiniz, Eğer bu sizin ilk ziyaretiniz ise lütfen forum kurallarını okuyun,her türlü teknolojik bilgiye en hızlı ve güvenli şekilde ulaşmanızı sağlayacaktır. İyi Vakit Geçirmenizi dileriz.

FastSatfinder Full Download uydu bulucu

Paylaş
    Shade_hell
    Administör
    Administör

Erkek Mesaj Sayısı : 1367
    Ruh Hali :
    Takımım :

Rep Sistemi
    Güçlülük:
    100/100  (100/100)

Askım FastSatfinder Full Download uydu bulucu

Mesaj tarafından Shade_hell Bir Salı Tem. 28, 2009 4:36 pm

Müthiş hızlı ve kolay olan Satellite Finder uydudan sinyal alımı için düzenleme aracıdır. Sadece birkaç dakika içerisinde profesyonel düzeyde kullanıma geçersiniz. Bu programla sadece açıları hesaplamakla kalmazsınız, aynı zamanda mevcut sinyal gücünüzü grafik halde görebilirsiniz. Buda FastSatFinder ı diğerlerinden ayıran en önemli özelliktir.

Evinde Uydu olanların olmazsa olmaz ihtiyaclarından biri bu program sayesinde ewinzdeki uydunun tam performans lı çalışmasını sağlıyabilirsiniz.
    Evinde uydu bulunan çoğu kişi böylesine iyi bir araca ihtiyac duyabilir. Uydu sinyallerini yakalayıp sabitleyebilen ve bunun yanı sıra benzer bir çok opsiyonu bulunan bu programın Türkçe dil desteği de bulunmaktadır.

FAST SAT FİNDER Uydu Sinyali Bulucu bu programla rahatlıkla çanağınızın kapasitesinin yakalayabildiği tüm uydu sinyallerini yakalayıp çanak kuruculara para vermeden sizler çanaklarınızı ayarlayabilirsiniz.

Bu Mesajı Görmek İçin Cevap Yazmalısınız

Sevmek Suçmuş Bilemedim Şu Kalbime Söz Geçiremedim Yanlızlık Kaderimmiş Yar Başka Kimseyi Sevemedim ????
    twisterlife
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 1
    Ruh Hali :
    Takımım :

Askım Geri: FastSatfinder Full Download uydu bulucu

Mesaj tarafından twisterlife Bir Salı Ara. 01, 2009 9:05 pm

Wink

Forum Saati Ptsi Ara. 11, 2017 3:15 am