İndirizle Paylaşım Platformu

TürkiYenin Paylaşım Platformuna Hoş Geldiniz
Paylaşımlardan Daha iyi Faydalanmak için kayıt olunuz.
İyi Forumlar dileriz Wink

İndirizle Paylaşım Platformu

İndirizle Foruma Hoşgeldiniz, Eğer bu sizin ilk ziyaretiniz ise lütfen forum kurallarını okuyun,her türlü teknolojik bilgiye en hızlı ve güvenli şekilde ulaşmanızı sağlayacaktır. İyi Vakit Geçirmenizi dileriz.

3G ile internette uçuruyor..

Paylaş
    Shade_hell
    Administör
    Administör

Erkek Mesaj Sayısı : 1367
    Ruh Hali :
    Takımım :

Rep Sistemi
    Güçlülük:
    100/100  (100/100)

Haber 3G ile internette uçuruyor..

Mesaj tarafından Shade_hell Bir Ptsi Ağus. 17, 2009 7:00 am

TTNET'in yoğun ilgi gören netbooklu internet kampanyası içerisinde yer alan Crea Minic Netbook'la 3G hızında internet keyfini yaşamak mümkün.

TTNET Uçan İnternet 3G ile Uçuruyor kampanyasına katılanlar Intel Atom işlemcili Crea Minic J100 netbook, her yerde 3G hızında İnternet hizmeti almanızı sağlayan TTNET Uçan İnternet Modem, 24 ay boyunca aylık 250 MB mobil internet, 24 ay boyunca aylık 600 dakika TTNET WiFi ve Avea Data SIM kartın sahibi oluyor. Bu kampanyadan yararlanabilmek için yeni veya mevcut TTNET ADSL veya TTNET İŞYERİM müşterisi olmak yeterli.

Crea Netbooklarıyla hem TTNET WiFi hem de Avea 3G kullanarak internete erişebilecek olan kullanıcılar 24 aylık taahhüt vererek aylık 39,99 TL'ye (KDV ve ÖİV dahil) bu fırsatı yakalama şansı buluyor. TTNET Uçan İnternet 3G ile Uçuruyor kampanyasına katılanlar, 24 ay taksitle Crea Netbook'lu TTNET Uçan İnternet Paketi satın almak için Türk Telekom bayilerinde sözleşme imzalamaları yeterli.

Sevmek Suçmuş Bilemedim Şu Kalbime Söz Geçiremedim Yanlızlık Kaderimmiş Yar Başka Kimseyi Sevemedim ????

Forum Saati Cuma Kas. 24, 2017 4:47 am