İndirizle Paylaşım Platformu

TürkiYenin Paylaşım Platformuna Hoş Geldiniz
Paylaşımlardan Daha iyi Faydalanmak için kayıt olunuz.
İyi Forumlar dileriz Wink

İndirizle Paylaşım Platformu

İndirizle Foruma Hoşgeldiniz, Eğer bu sizin ilk ziyaretiniz ise lütfen forum kurallarını okuyun,her türlü teknolojik bilgiye en hızlı ve güvenli şekilde ulaşmanızı sağlayacaktır. İyi Vakit Geçirmenizi dileriz.


  Autodesk Viz 2008

  Paylaş
  avatar
  Shade_hell
  Administör
  Administör

  Erkek Mesaj Sayısı : 1367
  Yaş : 28
  Ruh Hali :
  Takımım :
  Points : 2013
  Kayıt tarihi : 11/09/08

  Rep Sistemi
  Güçlülük:
  100/100  (100/100)

  Sabit Autodesk Viz 2008

  Mesaj tarafından Shade_hell Bir Paz Ara. 21, 2008 3:26 pm

  [img][/img]


  Autodesk VIZ 2008 yazlımı kullanarak müşterilerinize hayret uyandıran görseller sunabilirsiniz. Konseptleri araştırabilir, tasarımlarınıza değer katabilirsiniz.

  Autodesk VIZ, kavramsal tasarım ve tasarım görselleştirme sürecindeki iletişimi artırmak için geliştirilmiş en kapsamlı 3 boyutlu modelleme, kaplama, aydınlatma ve canlandırma yazılımıdır. 3ds max ve lightscape yazılımlarının ana teknolojileri üzerine geliştirilmiş olan Autodesk VIZ; mimarlar, planlamacılar, mekanik tasarımcılar ve diğer profesyonel tasarımcılara tüm projelerini benzersiz bir gerçeklikte görselleştirme olanağı sağlamaktadır. Başta AutoCAD olmak üzere tüm Autodesk tasarım yazılımları ile sağladığı canlı bağlantı sayesinde, tasarım verilerini kusursuzca paylaşabilen Autodesk VIZ, tasarım sürecinin her aşamasına özel bir değer katar. Bu sayede tasarım kararları, Autodesk VIZ'in kullanıcılarına 3 boyutlu ve etkileşimli bir ortam içerisinde sunduğu eşsiz araçlar ile gerçek zamanlı olarak değerlendirilir ve geliştirilir.

  Autodesk VIZ 2008, kullanıcılarına sunduğu etkileşimli ve gerçek zamanlı çalışma ortamı ile hem tasarım hem de görselleştirme çalışmalarında büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Bu kapsamda Autodesk VIZ 2008'nın tasarım ve uygulama süreçlerindeki katkısını 4 aşamada özetlenebilir;
  Tasarım
  Bir projeye başlarken çok kısa bir zamanda birçok fikir üretilir ancak bunların arasında doğru olanın seçilmesi ve geliştirlimesi en önemli karalardan biridir. Autodesk VIZ 2008 projelerin bu ilk aşamalarında 2 boyutta yapılan çalışmaların çok hızlı bir biçimde 3 boyuta aktarılarak doğru kararın verilmesine yardımcı olacaktır.
  İletişim
  Tasarım geliştikçe, birçok detay ortaya çıkmaktadır. Ancak bu detayların çözümlenmesi ve hataların kolayca tespit edilmesini kolaylaştırmak için, Autodesk VIZ 2008, tasarımları 3 boyuta taşıyarak karar sürecini hızlandırır. Aynı zamanda tasarım grubu içerisindeki iletişimi arttırarak fikirlerin ve önerilerin doğru biçimde aktarılmasını sağlar.
  Onay
  Çoğu projede tasarımı yapan ve proje onayını veren gruplar farklıdır. Bu nedenle bu iki grup arasındaki iletişim büyük önem taşımaktadır. Autodesk VIZ 2008 sağladığı benzersiz görsel kalite ve etkileşimli çalışma ortamı sayesinde bu gruplar arasındaki iletişim için ortak bir platform oluşturmaktadır. Bu sayede karar süreci 2 boyutlu teknik çizimlerin yanısıra, tüm çalışma gruplarından insanların anlayabileceği, detaylı 3 boyutlu sunumlar ile herhangi bir yanlış anlamaya sebebiyet vermeyecek şekilde tamamlanabilir.
  Sunum
  Bir projenin hayata geçirilmesinde finansman büyük önem taşımaktadır. Ancak çoğu zaman yeterli finansmanın sağlanması için projenin çok iyi şekilde tanıtılması gerekmektedir. Autodesk VIZ 2007, henüz tasarım aşamasında olan projelerin tamamlandıklarında nasıl görüneceklerine ilişkin yapılacak tanıtım ve pazarlama çalışmalarında büyük önem taşımaktadır. Autodesk VIZ 2007 ile oluşturulan görsel sunumlar ile, geliştirilen projeye yatırım yapacak olan kişi veya gruplara eksiksiz sunumlar hazırlanabilir.

  Size:213 Mb

  DOWNLOAD:  Bu Mesajı Görmek İçin Cevap Yazmalısınız

  _________________

  Sevmek Suçmuş Bilemedim Şu Kalbime Söz Geçiremedim Yanlızlık Kaderimmiş Yar Başka Kimseyi Sevemedim ????

   Forum Saati Ptsi Ocak 21, 2019 5:47 pm