İndirizle Paylaşım Platformu

TürkiYenin Paylaşım Platformuna Hoş Geldiniz
Paylaşımlardan Daha iyi Faydalanmak için kayıt olunuz.
İyi Forumlar dileriz Wink

İndirizle Paylaşım Platformu

İndirizle Foruma Hoşgeldiniz, Eğer bu sizin ilk ziyaretiniz ise lütfen forum kurallarını okuyun,her türlü teknolojik bilgiye en hızlı ve güvenli şekilde ulaşmanızı sağlayacaktır. İyi Vakit Geçirmenizi dileriz.


  Panda Antivirus 2008

  Paylaş
  avatar
  Shade_hell
  Administör
  Administör

  Erkek Mesaj Sayısı : 1367
  Yaş : 28
  Ruh Hali :
  Takımım :
  Points : 2013
  Kayıt tarihi : 11/09/08

  Rep Sistemi
  Güçlülük:
  100/100  (100/100)

  Sabit Panda Antivirus 2008

  Mesaj tarafından Shade_hell Bir Perş. Ara. 25, 2008 2:14 pm

  TANITIM / INTRODUCTION
  Türkçe
  Yeni Panda Antivirus 2008 ile bilgisayarınızı korumak artık çok kolay. Sadece yükleyin ve gerisini Panda Antivirus`e bırakın. Ve güvenli bir şekilde chat yapın, internette dolaşın, resim veya müziklerini internet ortamında arkadaşlarınız ile paylaşın. Pc güvenliğiniz ile ilgili hiç bir şeyi dert etmenize artık gerek yok.

  Otomatik olarak tüm virüs tiplerini belirler ve etkisiz hale getirir. Eğer bir harddiskiniz kaybolduysa, eğer bilgisayarınız başlatılırken bir hata çıkıyorsa, veya bir dosyanız kullanılamaz bir durumda ise, veya bu gibi durumlara benzer durumlar ile karşılaşılıyorsa sisteme bir virüs bulaşmış olabilir. Bu durum internette sörf yaparken, bir dosya indirmişken, bir mail eklenti dosyası açarken oluşmuş olabilir. Truva atları veya solucanlar için de aynı durum geçerlidir tabiki.
  Panda Antivirus 2008 ile interneti rahatça kullanabilir, download yapabilir veya dosyalarınızı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Ve üstelik virüs, solucan veya truva atları için hiç bir endişeye kapılmanıza gerek yok. Sisteminizin hastalık kapmasını unutun!

  Özellikler:

  - Antivirus özelliği
  - AntiSpyware özelliği
  - AntiPhishing özelliği
  - AntiRootkit özelliği
  - Profesyonel Sistem taraması
  Yeni Özellik! Online Tarama

  TotalScan Pro ile PC`niz için daha derin taramalar
  Yeni Panda TotalScan Pro ile periyodik olarak sistem taraması yapabilme olanağına sahip olma imkanı bulunuyor. Geçmişteki zararlı girişleri kayıt edip bunları yeniden girmeye çalıştıkları anda da etkisiz hale getirerek arama sürelerini kısaltmayı da başarıyor. Her zaman için en tehlikeli girişler için tetikte!

  Bilgisayarınızı Spyware`lerden koruyun
  Bilgisayarınızın yavaşlaması, istenmeyen ve her an her yerden karşınıza çıkan açılır pop-up pencereleri, bir anda değişen sistem özellikleri... Bunlar bir spyware`in sisteme giriş yaptığının işaretleri olabilir. Gerçek tehlike ise bu casusların sizin gizli ve önemli dosyalarınıza erişmesi ve bunları çalması olacaktır. Üstelik sizin bu durumdan haberiniz bile olmayacaktır.
  Panda Antivirus 2008 spyware`leri belirler ve tamamı ile sistemden siler. Ve güvenliği belirsiz olan programları da otomatik olarak veya isteğe bağlı olarak siler. detects and completely removes spyware and other annoying programs automatically. Özel dosyalarınızı güvence altına alın!

  Online dolandırıcılara karşı kendinizi savunun
  Bir çok email sizin online banka hesapları bilgilerinizi ele geçirmek için düzmece olarak hazırlanmıştır. Sizin bankanız tarafından gönderilmiş bir email olarak gözükecek şekilde düzenlenen bu tarz emaillar sizin banka hesaplarınıza ulaşmak için düzenlenmiştir. Bu tür tuzaklara düşmenin maliyeti oldukça pahalı şekilde sonuçlanabilir. Banka hesaplarınız elinizden gidebilir. Hesaplarınızdaki paralar bir anda çekilebilir. Panda Antivirus 2008 bu tür emailleri belirleyerek sizi uyarır.
  Panda Antivirus 2008 sizi bu tür tehlikelere karşı korur. Banka ve alışverişlerinizi güven içinde yapın!

  İzinsiz web sitelerine karşı kendinizi koruyun
  Bir çok zararlı yazılım sertifikasız bir internet sitesine girdiğiniz zaman sisteminize sızar. Panda Antivirus 2008 tehlikeli web sitelerine karşı ve buralardan gelebilecek tehlikelere karşı her zaman tetikte. İnternette güvenle sörf yapın!

  Gizli şekilde Pc`nize sızmaya çalışanları belirler
  Rootkit`ler gizli girişlerdir ve özellikle güvenlik duvarlarına farkettirmeden sisteme sızmaları ile ünlüdür. Bu girişler sistem işlemi olarak gözükürler bu sebeple belirlenmeleri oldukça zordur. Panda Antivirus 2008 ile bu sorunları dert etmenize gerek kalmaz. Yardımcı koruma sistemleri sisteminize sızmaya çalışan tüm girişleri engeller. Gizli, görünmez girişlere karşı Pc`nizi koruyun!

  English
  The new Panda Antivirus 2008 is an easy-to-use protection for your computer. Just install it and forget about all viruses, spyware and online fraud. And you hardly have to lift a finger, so you can chat, share photos and videos with friends, read your favorite blogs or simply surf the Web, with complete peace of mind. And it's so light, you won't even notice it. Includes: Antivirus, AntiSpyware, AntiPhishing, AntiRootkit.

  Dosya Türü / File Extension: RAR
  Dosya Boyutu / File Size: 40 MB
  Dosya Şifresi / File Pass: YOK / NONE
  Antivirüs Tarama / Antivirüs Dedect: Kaspersky İnternet Security 7

  Download  Bu Mesajı Görmek İçin Cevap Yazmalısınız

  _________________

  Sevmek Suçmuş Bilemedim Şu Kalbime Söz Geçiremedim Yanlızlık Kaderimmiş Yar Başka Kimseyi Sevemedim ????

   Forum Saati Ptsi Ocak 21, 2019 5:37 pm