İndirizle Paylaşım Platformu

TürkiYenin Paylaşım Platformuna Hoş Geldiniz
Paylaşımlardan Daha iyi Faydalanmak için kayıt olunuz.
İyi Forumlar dileriz Wink

İndirizle Paylaşım Platformu

İndirizle Foruma Hoşgeldiniz, Eğer bu sizin ilk ziyaretiniz ise lütfen forum kurallarını okuyun,her türlü teknolojik bilgiye en hızlı ve güvenli şekilde ulaşmanızı sağlayacaktır. İyi Vakit Geçirmenizi dileriz.


  Web Downloader v1.0.9

  Paylaş
  avatar
  Shade_hell
  Administör
  Administör

  Erkek Mesaj Sayısı : 1367
  Yaş : 28
  Ruh Hali :
  Takımım :
  Points : 2013
  Kayıt tarihi : 11/09/08

  Rep Sistemi
  Güçlülük:
  100/100  (100/100)

  Sabit Web Downloader v1.0.9

  Mesaj tarafından Shade_hell Bir Salı Ara. 30, 2008 4:31 pm
  TR: Web Downloader internette gezdiğiniz sayfalardaki beğendiğiniz her türlü yazıyı ve görüntüyü hızlı bir şekilde bilgisayarınıza indirmenizi sağlayan bir yazılımdır. Yazılım boyut açısından büyük olmasa da yapabileceği işler oldukça geniş bir kapsamda incelenebilmektedir. İnternet kullanıcılarının en büyük isteklerinden bir tanesine de internetteki bazı resimleri ve yazıları bilgisayarlarına indirmek istemeleri fakat bunu normal bir tarayıcının özellikleri ile yapamamalarıdır. Bunların hepsini basit ve hızlı bir şekilde yapabilmek için Web Downloader tam için geliştirilmiş bir yazılım.

  Özellikler:
  * Normal bir indirme yöneticisi gibi işlemleri kolaylıkla yapabilme özelliği mevcut.
  * Sağ tıkladığınızda ya da indir tuşuna bastığınızda o sırada istediğiniz şeyi kolaylıkla bilgisayarınıza indirebilmesi.
  * indirmek istediğiniz resmi ya da yazıyı sürükle-bırak yöntemi ile bilgisayarınıza indirilmesini sağlamak.
  * Herhangi bir resmin ya da yazının indirilme hızını isteklerinize göre düzenleyebilme özelliği.
  * Resimlerim isimlerini indirme başlamadan değiştirme ve belirlediğiniz isim ile indirebilme özelliği.
  * Normal bir indirme yöneticisi gibi yarıda kalan işinize daha sonra internete girdiğiniz taktirde devam edebilme özelliği mevcuttur.
  Bu özelliklerin yanında programın en önemli özellikleri ise boyutunun küçük olması ve programın çalışması için hiçbir ücrete tabi olmayacağınızdır. Ücretsiz küçük boyutlu ve hızlı bir yazılım olarak beğeninize sunulmuştur. Üreticisi olan J.M Falcao programı ilk çalıştırdığınızda programın kullanan kişilerin görmesi için not yerleştirmiştir. Bu not; "Programı beğendiyseniz mail atınız ve bize destek olunuz." Desteklerinizi bir tür bağış olarak almaktadır. Bu yazı size çıktığında eğer destek olmak istemiyorsanız "No, thanks" tuşuna basarak programı ücretsiz kullanmaya devam edebilirsiniz. Eğer destek olmak istiyorum tuşuna tıklarsanız destek sayfasına yönlendirilirsiniz.
  EN: Web Downloader will manage all your Internet downloads. You can drag and drop links to it's window, copy from clipboard, choose how fast and how many simultaneous downloads, where to save files, change file names, etc. You can also stop and resume downloads at will, and use multiple threads for faster downloads. Works with proxies and supports authentication.


  Download:
  Bu Mesajı Görmek İçin Cevap Yazmalısınız

  _________________

  Sevmek Suçmuş Bilemedim Şu Kalbime Söz Geçiremedim Yanlızlık Kaderimmiş Yar Başka Kimseyi Sevemedim ????

   Forum Saati Paz Ara. 16, 2018 5:19 am